Подяка за якісну підготовку випускника!

 

Шановна Любов Григорівна!

Державна прикордонна служба України на сьогодні є одним із сучасних правоохоронних органів спеціального призначення, яка глибоко реформується, активно розвивається та належно всебічно забезпечується.

Підготовку офіцерських кадрів для потреб Державної прикордонної служби України забезпечує єдиний в Україні, багатопрофільний вищий військовий навчальний заклад – Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

З метою інформування про діяльність академії та забезпечення дотримання прав вступу всіх бажаючих юнаків та дівчат, надсилаю Вам матеріали про академію та пропоную їх розглянути на батьківських зборах випускників та довести цю інформацію до старших класів.

Одночасно висловлюю Вам слова подяки за якісну підготовку випускника Вашої школи Ляшенка Микити Олексійовича, який став курсантом факультету охорони та захисту державного кордону, та успішно опановує навчально програму на ґрунті знань, які надав Ваш навчальний заклад.

Матеріал для проведення даної роботи додаю в листі.

Заздалегідь вдячний Вам за співпрацю.

З повагою,

Заслужений працівник освіти України Доктор технічних наук, професор Ректор

генерал-майор                                                                                                      О.М. Шинкарук

Подяка

алгоритм